Vampires
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Vampires

Ένα φόρουμ για τα αγαπημένα μας Βαμπίρ,και για όλα τα πλάσματα της νύχτας
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 3:46 am

Η τέλεια σειρά από της αγαπημένες μου , με καθήλωσε απο τα πρώτα κι ολας επεισόδια και ποτέ δεν έγινε βαρετό , απεναντίας σε κάθε κύκλο απλά θέλεις κι άλλο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:15 am

sex,drungs and rock n' roll :Ρ χααχααχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Goddess
Goddess Of The Night
Goddess Of The Night
The Goddess


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 1908

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Goddess
Favorite Character: Damon Salvatore, Eric Northman
Goddess's Gift: Kindness

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 4:30 am

Και σήμερα ξεκινά η νέα σεζόν. Δεν ξέρω τι μας έχουν ετοιμάσει, αλλά δεν πιστεύω να είναι καλύτερη απο την προηγούμενη. Ο Γκούφι Ερικ τα έσπαγε. Στάνταρ η περσινή σεζόν είναι η σεζόν που έχω δει περισσότερο. Απολαυστικός μέχρι το τέλος ο Ερικ, ηλίθια όπως πάντα η Σούκι που ακόμα το παλεύει με τον Μπίλ, αν και δεν ξέρω αν μπορέσει τώρα πια να "απαλαγεί" απο τον "δεσμό" που δημιούργησαν ανταλλάσοντας το αίμα τους και κάνοντας έρωτα. Απο ότι είπε ο Έρικ στην προηγούμενη σεζόν, όλο αυτό είναι ένας πολύ ισχιρός δεσμός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 7:59 am

Ε δεν μένει παρά να το δούμε και αυτό να καταλάβουμε πια και αυτή τι θέλει..(άλλη που δεν πάω σαν ηθοποίο axxaax)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Goddess
Goddess Of The Night
Goddess Of The Night
The Goddess


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 1908

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Goddess
Favorite Character: Damon Salvatore, Eric Northman
Goddess's Gift: Kindness

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:31 am

Ούτε εμένα μου αρέσει ο στούμπος. Άσε που την ντίνουν χάλια. Μοιάζει με μικρή χωριατοπούλα με τα πολύχρομα ρουχαλάκια της και τα πασουμάκια που φοράει.
Πραγματικά, ποιο ωραία ειναι με την στολή του Merlot's παρά με τα ρούχα της.

Που στα κομμάτια πάνε και τις βρίσκουν; Η μια είναι σκέτη παγοκολόνα (βλέπει Μπέλα) η άλλη είναι ένα και ένα μίλκο (βλέπε Σούκι). Η μόνη που διαφέρει είναι όντως η Ελένα απο το VD. Είναι και γλυκιά, και όμορφη, και έχει και καλή καρδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 11:20 am

Ναι ok η Σουντζούκι όπως την λέω δεν μοτ άρεσε ούτε στους X-Men..Τώρα την ντύνουν έτσι γιατί είναι λόγο περιοχής έτσι ντύνονται τα χαζόΑμερικανάκια εκεί είναι από το Texas ξέρεις εσύ χαχαχαχ. Όσο για την Ελένα στο βιβλίο αν δεν κάνω λάθος είναι πιο όμορφη και ξανθιά Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Goddess
Goddess Of The Night
Goddess Of The Night
The Goddess


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 1908

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Goddess
Favorite Character: Damon Salvatore, Eric Northman
Goddess's Gift: Kindness

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 11:28 am

Καλα μη το συζητάς. Οι διαφορές του vd στα βιβλία είναι η μέρα με την νύχτα με την σειρά.
Η ελένα δεν έχει αδελφό. έχει μια πολύ μικρή αδελφή
Η μεγάλη της αντίπαλος είναι η Κάρολάιν, που ενώ εμείς την βλέπουμε να είναι οι καλύτερες φίλες, ουσιαστικά είναι μια φεδρή τύπισα που θέλει να καταστρέψει την Ελένα.
Ο Damon των βιβλίων ξεπερνάει σε κακία ακόμα και όλη την οικογένεια Volturi μαζί, και δεν έχει τπτ το ανθρώπινο πάνω του
Και αν θυμάμαι καλά η μάγισσα της συντροφιάς είναι η Μέρεντιθ και όχι η Μπόνι

Γιατι το true blood να πω την αλήθεια έχω διαβάσει μόνο το πρώτο βιβλίο και σκυλοβαρέθηκα την ζωή μου. Και αν θυμάμαι καλά, ούτε η Σούκι έχει αδελφό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 12:56 pm

Ε μα τι να πεις αμερικανιές χααχααχ χαζοί για να κάνουν νούμερα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 3:14 am

Όχι φαντάζεσε καμιά τέτοια σειρά στα Ρώσικα χεχεχεχ θα τα σπάει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: δεν μπορώ να θυμηθώ μια ταινία που νομίζω ήταν με vampire και wolfs σε συνεργασία με την Ρωσία και αν δεν κάνω λάθος ήταν και τριλογία    True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 2:21 am

Lord Vlad έγραψε:
Όχι φαντάζεσε καμιά τέτοια σειρά στα Ρώσικα χεχεχεχ θα τα σπάει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 10:18 am

Τώρα που το λες κάτι μου έρχετε με χιόνια και λύκους και τέτοια σκηνικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουν 24, 2012 11:51 am

Το βρήκα το 1ο μέρος λέγετε Night Watch το 2004 ήταν αυτή και το 2007 βγήκε το 2ο μέρος το Day Watch που συνεχίζετε από εκεί που τελείωσε το 1ο..Αλλά υπάρχει μία άλλη με κάτι λύκους που είναι Γαλλική νομίζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 5:28 am

Καλό ακούγετε κι αυτό πάντος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 8:19 am

έλεγα θα το δω θα το δω αλλά δεν έκατσε χαχααχχααχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 9:57 am

Θα το ψάξω μια να το δω κι εγώ αμα είναι να δούμε τι παιζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 12:24 pm

woohoo άντε να δω πως θα κάνεις τους υπότιτλους χαχαχαχα μπρος πίσω χαχχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 12:25 pm

Πωωωω τι ειχαμε τραβείκσει εκείνο το βραδυ ρε συ sis lol και άντε δώσε λίγο ακόμα και άντε πάλυ χαχαχαχ πάντως το είδαμε lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 2:21 pm

χααχαχαχαχ το αποτέλεσμα μετράει cheers bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 9:48 pm

yup σωστό , εγκρίνω κι επ'αυξάνω χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Goddess
Goddess Of The Night
Goddess Of The Night
The Goddess


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 1908

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Goddess
Favorite Character: Damon Salvatore, Eric Northman
Goddess's Gift: Kindness

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 2:43 am

Για τον Κόναν λέτε. Ε ρε αν δεν είχατε και μένα να σας συντονίζω τους υπότιτλους ακόμα μπρόστά απο το pc θα είσασταν.....
Εεεε και νόμίζω πως πρέπει να το παραδεχτείτε και οι δυο. Στα pc είμαι πραγματικά θεά...lol Για αυτό ο Σπυ λέει πως τους μιλάω και μου κάνουν όλα τα χατήρια....λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 2:34 pm

Ναι ναι τον μαγκώναν ΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ όσο ότι τους μιλάς και σ'ακούν είναι γνωστό εξ απ ανεκαθεν lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Goddess
Goddess Of The Night
Goddess Of The Night
The Goddess


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 1908

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Goddess
Favorite Character: Damon Salvatore, Eric Northman
Goddess's Gift: Kindness

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 4:15 pm

Απλά είναι αμοιβαία τα αισθήματα.Τα κομπιούτερ μου τα αγαπώ και τα προσέχω.Φυσικά, όχι με τον τρόπο που πολλές φορές μου έχεις πει εσύ, τύπου: Αφου θα πέσεις για ύπνο γιατί δεν το κλείνεις το pc, κτλ κτλ
Όμως όπως ξέρεις και antivirus έχω, και το τρέχω συχνά, και registry και cache καθαρίζω κάθε εβδομάδα, και διαγράφω ότι πρόγραμμα δεν χρειάζομαι πια, μέχρι πια απο τα προγράμματα θα ανοίγουν με την έναρξη του υπολογιστή. Και ειδικά εσύ ξέρεις πόσο πολύ τον αγαπάω τον Edgar μου.Είναι σχέση εξάρτησης πια. Το τσιγάρο το κόβω, το pc ποτέ.
Βεβαια πρέπει να ομολογήσω πως μέχρι εκεί είναι οι δυνατότητες μου. Γιατί όταν το pc κλείνει, είτε για καθαρισμό είτε για αναβάθμιση, τότε ο θεός είσαι εσύ που το κάνεις καινούριο. Και σε τέτοιες περιπτώσεις εγώ μάλλον θα πρέπει να είμαι μακριά γιατί δεν αντέχω να το βλέπω σε τεύχη, και είναι αλήθεια πως με το που θα ανοίξεις τον πύργο για σένα ξεκινά η διασκέδαση και για μένα η ταχυκαρδία.
Αντε τώρα μη θυμηθώ τι μου έκανες προχτές με την κάρτα γραφικών και φουντώσω πάλι.

Πάντως μιας και ξεφύγαμε απο το θέμα του true blood, για σκεφτείτε μας μετά απο πολλά χρόνια. Εσύ Σπυ, με άσπρα τα όσα μαλλιά σου έχουν μείνει, εγώ με τα κοντά (πάντα μαύρα όμως)μαλλιά σε κλασικό χτένισμα γιατί γιαγιά και καρφάκια δεν πάνε, η Σάσσα με δυο ειδών γιαλιά κρεμασμένα με σκινάκι απο το λαιμό της, με πάρκινσον, και 27 σκυλιά γύρω της (αχ ο Τίκο Νο3 πάλι μου αναποδογύρισε το τασάκι), να μιλάμε στο skype, και ο Σπυ να λέει: Πέννυ μου ακόμα στο imvu έχεις το πιο όμρφο άβι, κούκλα ζωγραφιστή είσαι, ενώ η Σάσσα να λέει Αχ ξέχασα να σας πω, με έκανε add στο facebook η κυριά Κατίνα απο το καπί. Ε και όσο για το τι θα λέω εγώ δεν χρειάζεται να ρωτάτε. Η κλασική μου ατάτα: Σπύρο το pc κάνει θόρυβο θέλει καθάρισμα. Και η απάντηση του Σπυ(δικαιολογημένη πέρα για πέρα φυσικά): Απο το 2012 μας έχουν στείλει νέο ασύρματο router όταν αξιωθείς να το συνδέσεις τότε το συζητάμε που θα πεθάνω και ακόμα το ενσύρματο έχουμε.....χαχχχαχα

Πάντως δεν θα είναι καθόλου παράξενο να είναι έτσι τα γερατιά μας. Οι σημερινοί παπούδες έχουν λατρεία με την ανακάλυψη της δικής τους γενιάς, την τηλεόραση, οπότε και εμάς μας βλέπω αγκαλιά με τα Pc μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lord Vlad
Newborn Vampire
Newborn Vampire
Lord Vlad


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 225
Τόπος : underground darkness

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: No
Favorite Character: Carlisle Cullen
Goddess's Gift: Born to be a King

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΠεμ Ιουν 28, 2012 12:59 am

Χεχεχεχεχε βασικά εχεις δίκιο, κάπως έτσι θα είναι μετά από πολλά χρόνια κι αν τα πράγματα μείνουν έτσι φυσικά και ζούμε σπιτια μας κι όχι σε τπτ υπόγεια lol.
Όσο για το PC ναι το ξέρεις οτι την παλεύω μαζι τους και κατα πολυ μεγάλο ποσοστό τα κάνω και δουλεύουν, ε οκ τώρα προχθές ξεχασα 1 μπριζάκι , ήμουνα κι απ'τον ύπνο χεχεχχε ,παντως χαρά μου να επιδιορθώνω η να καθαρίζω τον Edgar σου αφενώς γιατί χέρομαι να σε βλέπω να ασχολείσαι με κάτι που σου αρέσει και αφετέρου γιατί μην ξεχνας ότι είμαι ο μπαμπάς του, τον εφιαξα κομματάκι κομματάκι από την αρχή σε καινούργιο κουτί, οπ'οτε γεννήθηκε όπως και ο δικός μου βεβαια, μέσα από τα χέρια μου ¨)
Να σε καλα baby μου να τον χέρεσαι και μην σε νοιάζει τπτ πάντα θα φροντίζω να δουλεύει άψογα Smile
(Και για να μην θεωρηθεί σπαμ να κατεωαζεισ πάντα γρήγορα και από τους πρώτους τα καινούρια επισοδεια του true blood που αναφέρεται κι η ενότητα lol)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Astazien
Ιέρεια
Ιέρεια
Astazien


Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
Ηλικία : 161
Τόπος : Γαλλία

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Priestress 3rd
Favorite Character: Edward Cullen
Goddess's Gift: Born to be the Great Priestess

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΚυρ Ιουλ 01, 2012 12:07 pm

Ένα έχω να πω άντε να βγει το καινούργιο να ξεχαστούμε λίγο αχαχαχαχχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Goddess
Goddess Of The Night
Goddess Of The Night
The Goddess


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 1908

Χαρακτηριστικά
Clergy Member: Goddess
Favorite Character: Damon Salvatore, Eric Northman
Goddess's Gift: Kindness

True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη   True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη EmptyΔευ Ιουλ 02, 2012 2:12 am

Να πω την αλήθεια, θέλω και δεν θέλω να βγει. Γιατί όταν η ταινία φτάσει στις αίθουσες του κινηματογράφου θα είναι και το φινάλε της ιστορίας του λυκόφωτος. Αχ όλο αυτό έχει μια γλυκόπικρη γεύση, γιατί για να πω την αλήθεια δεν θέλω να τελειώσει.

Ήδη η ιστορία ουσιαστικά έχει τελειώσει και στα βιβλία, άσχετα αν η Μέγιερ έγραψε βιβλίο που βασίζεται στον στρατό των νεογέννητων της Βικτόρια (για όσους δεν το ξέρουν το βιβλίο λέγετε: Η σύντομη δεύτερη ζωή της Μπρί Τάνερ), όμως δεν είναι το ίδιο.
Γιατί όσα βιβλία και αν γράψει η Μέγιερ, μιας και όλοι έχουμε ακούσει φήμες για την νέα σελήνη απο την πλευρά του Τζέικ, όμως το φινάλε το ξέρουμε. Βέβαια υπάρχει πάντα η προοπτική η Μέγιερ να συνεχίσει το Midnight sun(το πρώτο βιβλίο απο την πλευρά του Εντουαρντ όμως), αλλά πότε θα γίνει αυτό και αν θα γίνει κανένας δεν ξέρει. Και πργματικά αν αποφασίσουν να το γυρίσουν ταινία θα είναι η μόνη που θα πάω να δω, αλλά και πάλι εξαρτάται απο τον τρόπο που θα το γυρίσουν αφού ήδη το πως γνωρίστικαν, και όλα τα υπόλοιπα τα γνωρίζουμε. Θα πρέπει να το στήσουν πολύ καλά σκηνοθετικά να για πιάσει. Όμως όλα αυτά είναι ικασίες, μιας και ακόμα το βιβλίο παραμένει ημιτελές, και κατά την Μέγιερ θα συνεχιστεί μόνο όταν θα έχει ξεχαστεί το λυκόφως.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
True Blood Η αγαπημένη μας σειρά στη μικρή οθόνη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η σειρα Vampire Diaries στην tv.
» Το έπος του λυκόφωτος στην μεγάλη οθόνη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Vampires :: Vampire Βιβλία, ταινίες και σειρές :: True Blood-
Μετάβαση σε: